Kopalnia kryptowalut w telefonie

cryptotab browser

Czym jest kryptowaluta?

Kryptowaluta funkcjonuje w świecie wirtualnym, jest swojego rodzaju pieniądzem, który nie ma formy fizycznej, za to ma jakąś wartość. W związku z tym można za jej pomocą kupować jakieś dobra i usługi – pod warunkiem, że sprzedawca akceptuje taką płatność. Kryptowaluty w większości wykorzystują system opierający się na blockchainie, czyli łańcuchu bloków. Transakcje za ich pomocą odbywają się bezpośrednio między ich stronami i są szyfrowane. Kopalnia kryptowalut w telefonie

Kryptowaluta w Twoim portfelu

Zastanawiasz się pewnie jak zdobyć jakąś kryptowalutę? Dwie najpopularniejsze metody to:

  • kupno na giełdzie
  • samodzielne kopanie

Obie metody nie należą do prostych, jednak z pewnością warto się nimi zainteresować. Dzisiaj przedstawię jedną z możliwości kopania waluty, ponieważ jest to bezsprzecznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Zaufaj mi i przeczytaj artykuł do końca 🙂

CryptoTab- kopalnia kryptowalut w telefonie

Przeglądarka CryptoTab Browser do kopania BitCoin

CryptoTab jest to prawdopodobnie jedyna na rynku apka na telefon, która daje możliwość kopania Bitcoina w telefonie. Aplikacja działa w połączeniu z identyczną przeglądarką jak Google Chrome, czyli CryptoTab Browser, więc daje nam możliwość wykorzystania mocy obliczeniowej telefonu i komputera jednocześnie, co zwiększa prędkość wydobywania Bitcoina. Aplikacja jak i przeglądarka działa w tle, więc nie przeszkadza nam w codziennym używaniu tych sprzętów.


Kopalnia kryptowalut na telefonie

Co potrzebuje żeby uruchomić kopalnie kryptowalut w telefonie?

W pierwszej kolejności musisz ściągnąć CryptoTab Browser i zainstalować na komputerze.

Następie logujesz się przez swoje konto Google, ze względu na możliwość połączenia Twoich wyników z różnych urządzeń.

Ustawiasz wartość Minning Speed zgodnie z tym ile zasobów komputera chcesz wykorzystać i tyle – tak zaczynasz kopanie na komputerze.

Dalej już tylko ściągasz aplikację CryptoTab, do której link do sklepu Google masz na tej stronie i tak Twoja kopalnia kryptowalut w telefonie została odpalona i zarabia pieniądze.

Czy można przyspieszyć wydobywanie kryptowaluty?

Można wykupić sobie dodatkowy boost, lub wziąć udział w programie partnerskim i zaprosić kilku znajomych do wspólnego kopania Bitcoinów. Jednak aby przyspieszyć zarabianie zapraszam do przeczytania wpisu na temat giełdy kryptowalut.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *