Kopalnia kryptowalut w telefonie

cryptotab browser

Czym jest kryptowaluta?

Kryptowaluta funkcjonuje w świecie wirtualnym, jest swojego rodzaju pieniądzem, który nie ma formy fizycznej, za to ma jakąś wartość. W związku z tym można za jej pomocą kupować jakieś dobra i usługi – pod warunkiem, że sprzedawca akceptuje taką płatność. Kryptowaluty w większości wykorzystują system opierający się na blockchainie, czyli łańcuchu bloków. Transakcje za ich pomocą odbywają się bezpośrednio między ich stronami i są szyfrowane. Kopalnia kryptowalut w telefonie

Kryptowaluta w Twoim portfelu

Zastanawiasz się pewnie jak zdobyć jakąś kryptowalutę? Dwie najpopularniejsze metody to:

  • kupno na giełdzie
  • samodzielne kopanie

Obie metody nie należą do prostych, jednak z pewnością warto się nimi zainteresować. Dzisiaj przedstawię jedną z możliwości kopania waluty, ponieważ jest to bezsprzecznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Zaufaj mi i przeczytaj artykuł do końca 🙂

CryptoTab- kopalnia kryptowalut w telefonie

Przeglądarka CryptoTab Browser do kopania BitCoin

CryptoTab jest to prawdopodobnie jedyna na rynku apka na telefon, która daje możliwość kopania Bitcoina w telefonie. Aplikacja działa w połączeniu z identyczną przeglądarką jak Google Chrome, czyli CryptoTab Browser, więc daje nam możliwość wykorzystania mocy obliczeniowej telefonu i komputera jednocześnie, co zwiększa prędkość wydobywania Bitcoina. Aplikacja jak i przeglądarka działa w tle, więc nie przeszkadza nam w codziennym używaniu tych sprzętów.


Kopalnia kryptowalut na telefonie

Co potrzebuje żeby uruchomić kopalnie kryptowalut w telefonie?

W pierwszej kolejności musisz ściągnąć CryptoTab Browser i zainstalować na komputerze.

Następie logujesz się przez swoje konto Google, ze względu na możliwość połączenia Twoich wyników z różnych urządzeń.

Ustawiasz wartość Minning Speed zgodnie z tym ile zasobów komputera chcesz wykorzystać i tyle – tak zaczynasz kopanie na komputerze.

Dalej już tylko ściągasz aplikację CryptoTab, do której link do sklepu Google masz na tej stronie i tak Twoja kopalnia kryptowalut w telefonie została odpalona i zarabia pieniądze.

Czy można przyspieszyć wydobywanie kryptowaluty?

Można wykupić sobie dodatkowy boost, lub wziąć udział w programie partnerskim i zaprosić kilku znajomych do wspólnego kopania Bitcoinów. Jednak aby przyspieszyć zarabianie zapraszam do przeczytania wpisu na temat giełdy kryptowalut.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *